Teskale’de para kazanmak

Teskale’de para kazanmak

Önümüzde ki haftalar da Teskale'ye gelicek olan bir özelliği ele almak adına bu makaleyi kullanıcılarımızı bilgilendirebilmek adına yazmaktayız.
Kullanıcılarımızın "Sıkça Sordukları Sorular" arasına giren Teskale'de para kazanmak mümkün mü? sorusuna nihayetin de elle tutulabilir bir cevap vermek üzereyiz.

İlerliyen süreçler de Teskale'ye para kazanma özelliğini getirmiş olacağız.

Bu özellikten yalnızca (Teskale'nin belirlediği niteliklere sahip hesaplar) Profil > Hesap Ayarları Para Kazanma özelliğine başvuru yapabilecekler.
(Teskale, herhangi bir hesabın para kazanma özelliğini uygun gördüğü hesap yada hesaplara başvuru yaptırmadan aktif edebilme hakkını gizli tutar).

Teskale'nin belli niteklere sahip olan hesapların "buraya tıklayın" para kazanma özelliği ile para kazanmalarını mümkün hale getirmeyi amaçlıyor.

Kullanıcıların,

1) hesaplarını nasıl yönettiklerini,
2) dil-din-ırk ayrımı yapıp-yapmadığını,
3) aşşağılayıcı söz, küfür, argo gibi etkenler sebebiyle Teskale yönetiminden uyarı almamış olması,
4) son 6 ay içerisinde Teskale Kuralları'na aykırı davranışta bulunmayıp, Teskale.com'dan herhangi bir uzaklaştırma (15 dakika, 60 dakika, 24 saat dahi) almamış olması gerekmektedir.

Yukarı da bahsi geçenler, Teskale'nin özellikle dikkat edeceği hususlardandırlar. Herhangi birinin hesabınızda yapıldığı tespit edildiği taktirde hesabınızın "Para Kazanma" özelliği tamamen engellenir ve hesabınızdan para kazanmak istediğinizden buradan yeni bir hesap açarak başvuruda bulunmanız gerekir.

Teskale'den para kazanmak ile ilgili ayrıntılı bilgilendirmeyi buraya tıklayarak Teskale Yardım Merkezin'den görüntüleyebilirsiniz.

 

Saygılarımızla
Teskale

 

Related Posts