Ortaklık programı sözleşmesi ve kuralları

Ortaklık programı sözleşmesi ve kuralları

Teskale’de ki hedef kitleyi büyütmemizde bize yardımcı olarak kazanç sağlamak ister misiniz ?

Teskale Ortaklık Programı; üzerinden katılım sağlayacağınız program ile Teskale’nin “Şuan ki” durumunda ufak gelirler elde edebilirsiniz. Bu aşamada hem Teskale’ye yeni kullanıcılar kazandırmış olacaksınız hemde aramıza katılacak olan yeni kullanıcılar sayesinde gelir elde etmiş olacaksınız.

Kurallarımız:

Ortaklık Programımızda belli başlı kurallarımız bulunmaktadır. Bu kurallar aşağıda listelenmiştir ve bu kurallara göre hareket edilmesi gerekmektedir.

  1. Ortaklık Programına katılım sağlayan tüm kullanıcılar, sağlanan “Bağlantı” üzerinden (IP değiştirerek, VPN kullanarak, Tor web tarayıcıları v.b.) 3. parti istemciler üzerinden cihazlarını yapılandırarak yeni hesap oluşturamazlar.
  2. Farklı cihazlar üzerinden örn: “Akıllı telefon, Laptop, Tablet, Bilgisayar v.b.” gibi “Kendi ortaklık programı bağlantı adresi” üzerinden sahte/bot hesap yada hesaplar oluşturulamaz.
  3. Bot hesap açıcı uygulamalar/yazılımlar kullanılamaz.
  4. Bağlantınız üzerinden hesap oluşturan kullanıcıların en az 1 (bir) hafta Teskale’de aktif olmaları ve en az 4 (dört) paylaşım yapmaları gerekmektedir. Bağlantınız üzerinden katılım sağlayan kullanıcının “Ortaklık Programı bonus bakiyesi” hesabınıza yansıtılacak ancak, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra hesabınızda ki bakiyenin kullanılabileceğini unutmayın.
  5. Elde etmiş olduğunuz bonus/bakiye miktarınız iki farklı yöntem ile değerlendirebileceksiniz.

    1. Bonus bakiyenizi Banka hesabınıza çekebileceksiniz
    2. Bonus bakiyenizi Teskale’de reklam vererek değerlendirebileceksiniz.


Sözleşme

Yukarıda bahsi geçen Ortaklık Programı kuralları gereğince bu kurallara uyulması ve yerine getirilmesi gerekmektedir.

Bu (sözleşme), Teskale Ortaklık Programı’nda belirtilen kurallarının ihlal edildiği belirlendiği taktirde gerekli yasal süreç yada süreçleri başlatma hakkı vardır.

Eğer ki, yukarıda yazılı olan ilk 3 (üç) maddenin ihlal edildiği; Teskale Ortaklık Programı denetim alanı tarafından tespit ettiği durumlarda diğer kullanıcıların haklarına girdiği, geçersiz kimlikler ile kazanç sağlamaya çalıştığı yada sağladığı ve Teskale şirketi üzerinden haksız kazanç elde ettiği gerekçeleri eşliğinde bu yöntemlere başvuran kullanıcı yada kullanıcılara gerekli yasal süreç başlatılacaktır.

Bu yöntemlere başvuran kullanıcıların hesapları süresiz olarak askıya alınacak ve bu yöntemlere başvuran kullanıcıların Ortaklık Programı eşliğinde bize sağlamış olduğu bilgiler gerekli Siber Suçlarla Mücadele birimlerine verilerek gerekli yasal süreç başlatılmış olacaktır.

Ortaklık Programımıza katılım sağlayan tüm kullanıcıların burada yer alan Kural ve Sözleşme’yi kabul etmiş sayılır.

Ortaklık Programına katılım sağlamak için tıklayın.

Related Posts