Ortaklık programı kısa süreliğine devre dışı

Ortaklık programı kısa süreliğine devre dışı

Yakın zamanda getirdiğimiz ortaklık programı kapsamında kullanıcıların ortalama bir ücret ile para kazanabileceklerini açıklamıştık.

Para kazanma çeşitliliğini kullanıcılara iki farklı yol ile sağlayabileceğimizi ve bunları değerlendirebileceklerini “Ortaklık programı sözleşme ve kuralların’da” bahsettik. Bu ortaklık programına dahil olan kullanıcılar 50+TL gelir sağladıklarında bu bonus bakiyeyi “Banka hesaplarına” çekebilir veya “Teskale reklam” hesabına bakiye olarak aktarabilmektedirler.

Teskale’nin iOS ve Android cihazlar için geliştirilmekte olduğu uygulamalar kullanıma sunulana dek ortaklık programı üzerinde ki “Banka hesabına para çek” özelliğini uygulama içerisine entegre edilme işleminin kolaylaşması adına geçici olarak durdurma kararı aldık. Bu, ortaklık programı kapsamında elde ettiğiniz bonus miktarı dilerseniz Teskale reklam hesabınıza aktararak bir reklam kampanyası başlatabilir veya banka hesabınıza bonus kazancınızın transfer edilmesini bilgi@teskale.com mail adresi üzerinden bir talepte bulunarak isteyebilirsiniz. Bu işlem yalnızca geçici süreliğine “Ortaklık programı” sayfasından kaldırılmıştır.

Yukarıda bahsi geçen mail adresi üzerinden iletişime geçilmesi halinde talepler ve ortaklık programınızın gelir elde edişiniz incelenir ve herhangi bir kural/sözleşme ihlali yoksa istemiş olduğunuz bonus miktarınız banka hesabınıza transfer edilir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *