İki faktörlü kimlik doğrulama ve geçersiz mail adresleri

İki faktörlü kimlik doğrulama ve geçersiz mail adresleri

Önümüzde ki günlerde Teskale’ye gelicek olan iki faktörlü kimlik doğrulama ile birlikte, kullanıcılarımızın hesaplarını ve kişisel gizlilik güvenliğini arttırmış olacağız.

Şuan ki mevcut hesap yada hesaplarınızın mail adresleri sahte yada kullanılmayan mail adresleri ile tanımladıysanız eğer güncelleme ile birlikte gelicek olan iki faktörlü kimlik doğrulama ile birlikte hesabınıza tanımladığınz mail adresine “Aktivasyon” kodu gönderilerek onaylamanız istenilecek. Ayrıca bu işlemlerde “Kullanıcı isterse” telefon numarasını da iki faktörlü kimlik doğrulamaya tanımlayarak tarafına gelicek olan “SMS” aktivasyon kodu ile birlikte hesaplarının ve kendi kişisel güvenliğini arttırmış olacaklar.

BİLGİLENDİRME:

Hesaplarınızda bağlı olan mail adresleriniz geçerli değilse lütfen kullanmakta olduğunuz aktif ve güncel mail adreslerinizi hesaplarınıza tanımlayın. Her hesap için farklı bir mail adresi ve telefon numarası gerekecektir. Mevcut hesabınzıın bilgileri yalnışsa ve Teskale’ye gelicek olan iki faktörlü kimlik doğrulama özelliği ile birlikte “Aktivasyon” yapmayan hesaplar (SPAM) olarak algılanacak, hesaplar geçici yada kalıcı olarak askıya alınacaktır.

Related Posts