Hesap doğrulama başvuruları herkese açık hale getirildi

Hesap doğrulama başvuruları herkese açık hale getirildi

Doğrulanmış rozeti önemli tanınmış bir kişinin, Teskale fenomeninin, ünlünün, global markanın veya varlığın gerçek hesabı olduğunu belirtmek için Teskale hesabının adının yanında görünen bir onay işaretidir.

“Bir doğrulama başvurusu gönderdiğinizde , hesabınızın doğrulanacağını garanti etmez.”


Teskale’de halihazırda doğrulanmış olan ve hesaplarını doğrulatmak isteyen kullanıcıların bu makaleyi okuyup, bilgilenmelerini isteriz.

Hesap doğrulama işlemleri

Hesaplarını doğrulatmak isteyen kullanıcıların başvuruda bulunabilmeleri için yeni önlemler alınmıştır. Bundan böyle Teskale doğrulanmış hesap başvuru işlemleri “Video“lu olarak yapılacaktır.

15 Ocak 2021 ile 01 Şubat 2021 tarihleri arasında herkese açık hale getirdiğimiz “Doğrulanmış hesap başvuruları”nda “Kullanıcıların” gönderdikleri “Kimlik, Ehliyet, Pasaport veya diğer istemiş olduğumuz belge/evraklar’da”, hesabını doğrulatmak isteyen kullanıcıların incelememiz için tarafımıza göndermiş olduğu bilgi ve belgelerin %80’e yakını “Sahte kimlik/belge” ile başvuruda bulunduğu tespit edilmiştir.

Doğrulanmış hesap başvurularında tespit edilen bu durumun önüne geçmek ve “hesaplarını gerçekten doğrulatmak isteyen” kullanıcıların haklarını savunabilmemiz, koruyabilmemiz ve gerçekten “doğruluğunu” inceleyebilmemiz için almış olduğumuz önemlerden biridir.

Yeni hesap doğrulama başvuruları Teskale.com Web, iOS için Teskale ve Android için Teskale mobil uygulamaları üzerinden yapılabilecek.
Doğrulama başvurusunu gerçekleştirmek için “Teskale hesabınızda oturum açın, hesap ayarlarınıza gidin ve ardından “Doğrulama İste alanında ki Teskale doğrulaması için başvur seçeneği”ne tıklayın.

Karşınıza gelicek olan doğrulama başvurusu ekranında:

Sizden, incelememiz için istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.

Sosyal Medya platformlarında olan hesaplarınızı bizimle paylaşmanız, sizin Sosyal Ağ platformlarında ki aktifliğinizi, varoluşunuzu incelememize ve bir karara varabilmemiz adına etkili olacaktır.

Hesap doğrulama başvurusu için istenilenler:

Bu materyalin üçüncü taraflarla yayınlanmayacağını veya paylaşılmayacağını lütfen unutmayın.
Talebini değerlendirmemiz için adını ve doğum tarihini gösteren, bir devlet kurumu tarafından verilmiş kimliğin, (örn: ehliyet, pasaport veya ulusal kimlik kartı) veya resmi işletme belgelerin (vergi dosyası, yakınlardaki bir fatura, şirket sözleşmesi) gereklidir.

Ayrıca, tarafımıza göndereceğiniz belge yada evraklardan birisiyle,
(sağ elinizde) tutarak ve yüzünüzün net bir şekilde göründüğü bir (Selfie) videosu çekmeniz gerekmektedir. Elinizde tutmuş olduğunuz belgenin, net olarak okunması ve yüzünüzünde görülmesi gerekmektedir.

Başvuruyu tamamlayıp istek gönder dedikten sonra:

Başvurunuz tarafımıza ulaşmış olacaktır.

Hesabınızın incelenmesi 3 ila 30 iş günü kadar sürebileceğini unutmayın.
Bu aşamada Teskale Destek hesabı ile yada Teskale Doğrulanmış hesap – hesabı ile iletişime geçmeniz, bilgi istemeniz durumunda hesabınızın incelenme evresinde ki hangi aşamada olunduğu yada doğrulanıp / doğrulanmayacağı ile ilgili herhangi bir bilgi aktarımı yapılmayacağını bilmenizi isteriz.

Bu aşamadan sonra ki tüm işlemler, Teskale hesabınızın bağlı bulunmuş olduğu “E-posta” adresi üzerinden tarafınıza olumlu/olumsuz olarak mail ile iletilecektir.

Related Posts